Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ELM327 OBDII olvasó mire jó?

ELM327 OBDII olvasó mire jó?

Figyelt kérdés

Hali. Vettem egy Elm327es obd olvasot. Semmi normalis alkalmazast nem talaltam eddig hozza, ami kajak megmondta volna a hibakat. 1 alkalmazas irt ki egyet, de az sem arrol ami a muszerfalon vilagit.

A kerdes a kovi lenne: Ti melyik alkalmazast hasznaljatok? Illetve tud valaki olyat, amelyikkel KODOLNI lehet az autot? BMWm van es szeretnek par "rejtett" tulajdonsagot bekapcsolni rajta. Jo lenne ha talalnek ilyen alkalmazast ami felismeri az olvasot es tudja kodolni is.



2020. szept. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ELM327-el te nem fogsz semmit "kódolni". Csak kiolvasni jó, és hibakódot törölni. Nem is szereti minden autómárka, a BMW-ről konkrétan nem tudom, hogy szereti-e vagy nem, nézz utána.

Nekem amire kellett, arra jó volt, a Scanmaster ELM programot használok hozzá. Hibakódokat jól értelmezte, a hiba keletkezésekor fennálló motor-állapotot is ki tudta olvasni.

2020. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hibakód olvasó sztem
2020. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a BMW filozófia eléggé Apple-ös. Ha valamit nem "kódolni", akkor azt.
2020. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vajon a Renault mér olyan @ hogy más a csatlakozója mint pl a Fiatnak?


Sehol nem találok hozzá való kábelt...

2020. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!