Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vents 125 VKO ventilátorom...

Pintér László kérdése:

Vents 125 VKO ventilátorom miért melegedik túl?

Figyelt kérdés
Elméletileg sima 2 eres kábel megy bele, ezt ha fordítva is kötöm be, maximum a másik irányba forog, nem? De jól kötöttem be, járt is vagy negyedórát és egyszer csak leállt és belül a motorja meg tiszta forró volt. Régebben is használtam ilyent, ugyanígy kötöttem be, de az nem melegedett túl és állt le. A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2020. okt. 4. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

új?

én most szedtem szét egy hasonlót, mert nem forgott annyira tele volt rakodva kosszal


ha új, akkor valszeg zárlatos

2020. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen új, pár napja lett véve, ma lett próbálva. És a zárlattal mit lehet csinálni?
2020. okt. 4. 18:33
 3/12 Szirty ***** válasza:

"ezt ha fordítva is kötöm be, maximum a másik irányba forog"


Ez nem fog ettől fordítva forogni, mert váltakozó áramú.

2020. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fordítva bekötve is ugyanúgy működik csak felmelegszik?
2020. okt. 4. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:

"És a zárlattal mit lehet csinálni?"

visszavinni :D

2020. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Fordítva bekötve is ugyanúgy működik csak felmelegszik?"


teljesen mindegy hogyan kötödbe ugyanarra fog forogni és egyik esetben sem szabadna melegednie.


kísérlet: húzd ki az olvasólámpádat és dugd be fordítva a csatlakozót... változott valami? más a fénye? nem! ugyanez van a motorral is! mindegy hogyan kötöd be.


de a kérdésedből látszik hogy nem nagyon konyítasz a témához.... nincs valaki aki nálad jobban vágja a témát?

2020. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs, de akkor mi a teendő?
2020. okt. 4. 18:44
 8/12 Szirty ***** válasza:

"de akkor mi a teendő?"


Tovább keresni a problémát máshol.

2020. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És miben lehet a probléma?
2020. okt. 4. 19:02
 10/12 Szirty ***** válasza:
Több infó kell.
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!