Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Árt a töltőnek, ha a konnektor...

Árt a töltőnek, ha a konnektorban be van dugva, de eszközzel nincsen összekötve?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem, csak a villanyszámládnak.
2020. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt.

A fogyasztása is gyakorlatilag 0 ilyenkor. (gondolom telefontöltőről van szó)

2020. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Morzsi007 ***** válasza:
Már nekem is hónapok óta be van dugva.
2020. okt. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szirty ***** válasza:
100%

Kifejezetten nem árt, csak elhasználódik.

A várható élettartama így csökken.

2020. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Állítólag gyorsabban tönkremegy, viszont én már hosszú évek óta hetekig, hónapokig konnektorban hagyom a telefon töltőimet, max néha húzom ki pár órára ha épp kell az a konnektor másra, vagy elutazok pár napra, de még életemben nem jártam úgy, hogy tönkrement volna a töltő, előbb mennek tönkre a telefonjaim, minthogy esélye lenne a töltőnek tönkremennie... Szerintem sokkal többet számít az, hogy ne tölts vele össze-vissza mindent, hanem csak ahhoz az eszközhöz használd, amihez kaptad.
2020. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Csak az öngyilkos hajlamúak hagynak feleslegesen bedugva elektromos berendezést. Volt az a család, kiknek a háza a serdülő fiú töltője miatt égett le, ugye? A mai világban kérdés, jobb-e egyszer-volt-házunk-de-sosem-lesz-többet alapon élni, vagy mindjárt belehalni a földönfutóvá válás előtt.
2020. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
#6 biztos nem valami utángyártott, olcsó, kínai töltő volt... :) ha ennyire félsz a lakástűztől, ne használj elektronikát, mert egy vezetékes telefon is képes leégetni a lakást. Erre a biztosítás a megoldás, nem a rettegés.
2020. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 ez félmondatonkánt külön hatalmas ostobaság.

Még sosem volt olyan biztosítás átlagemberéknél, ami fedezte volna a kár felét.

Az előrelátás az mindig jó.

A rizikócsökkentés az mindig jó.

A biztosítást meg lehet annak a hajára kenni, aki megfulladt a füstben.

A telefonvonal nem tudja leégetni a lakást. Legfeljebb a modern telefon tápegysége.

2020. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%

6-osnak. Azért nem olyan egyszerű felgyújtani egy házat egy adapterrel.

Másik dolog, hogy minden elektromos berendezést áramtalanítasz, ha elhagyod a házad, mert kb ugyan annyi az esélye mindennek, hogy felgyújtja durván szólva. Sok dolgod nem volt még villannyal vagy elektronikával. Csak ezt hallottam, azt hallottam...

2020. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szirty ***** válasza:

"Erre a biztosítás a megoldás, nem a rettegés."


A biztosítás legfeljebb arra jó, hogy a keletkezett kár helyreállítási költségeit anyagilag támogassa.

Ha bekövetkezik a baj, attól hogy van biztosítás még igen nagy szívás.

A biztosítás nem megelőző megoldás.

2020. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!