Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet otthon eliquidet...

Hogy lehet otthon eliquidet csinalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az erdekelne, hogy lehet-e teljesen ingyen otthon eliquidet kesziteni?

#elektromos cigaretta #e-cigaretta #e-liquid #Ecigiliquid #Ecigarettaliquid
2020. okt. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nikotin, glicerin es asszem propilen-glikol van benne. Ha ezt szerzel ingyen, akkor lehet ingyen is csinalni :D
2020. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen ingyen sehogy se tudsz. Én megveszem az alap anyagokat,és mágneses keverő el megkövetem. Otthon nem lehet előállítani sem a propilén blokkot,se a glicerint,se a nikotint.Az aromát se. Ennyi!
2020. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Növényi glicerin, propilén glikol és aroma (meg ha kell nikotin booster vsgy só). Ingyen nem lehet csinálni viszont ha kevered akkor sokkal olcsóbban jön ki.

Megveszed az alapfolyadékot meg hozzá aromát és normális keverési arányba összeöntöd (le van irva az oldalon általában a keverési arány az arobához), ha ez megvan hagyod állni 1-2 hetet sötét helyen, naponta párszor összerázod.

Bocsi ha valahol elírtam valanit!

2021. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!