Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hd tv antenna és 4k tv antenna...

Kálvin Tamás kérdése:

Hd tv antenna és 4k tv antenna külnbsége?

Figyelt kérdés
Vásárolni akarok egy HD-tv antennát de ez csak azt irja,hogy fogja az 1080p felbontásu csatornákat, ez oké de nem értem azt, hogy ha nekem van egy 4ks tv-m akkor a tv-m kijelzője eleve 4k-s nem? Ha HD csatornakat fog akkor is 4k-ba fogom látni? Mert neztem egy 4k tv antennat is és 4k tv hez ugye.. de most en össze vagyok zavarodva :(

2020. nov. 10. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszt' melyik adót tecccene 4k felbontásban nézni? Mert olyantot itthon nem sugározik senki 😁
2020. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a témát nincs 4k meg hd antenna . Antenna van , érzékenysége lehet eltérő a típusoknak de nincs felbontasuk.
2020. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy sima UHF antenna kell a földi adásokhoz
2020. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy van 4 k antenna.. Látam az emagon, hogy a 4kt tv tipusukat támogatja és fogja a 4k csatornákat amik ingyenesek... Szerinted ha nem lenne 4k csatorna akkor minek van 4k tv ha ugyis hd-ban adja át? Logikusan gondolkodjál már?
2020. nov. 16. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy az emagon láttad akkor az más.

Akkor van.

2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!