Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem megy a router?

Miért nem megy a router?

Figyelt kérdés
Nagy szuksegem lenne az internetre, erre elment... Kihuztam a routert a konektorból mert takaritottam korulotte. Mikor visszaraktam, kérte a laptopom hogy rakjak rá jelszót (eddig nem volt kódja, tehát bárki racsatlakozhatott). Raktam jelszót stb és azóta nem megy. Megjelenik, telefonomon is előjön a wifi jelzés de nem mukodik ennél tobbet, nem mennek el az üzenetek, nem tolt be semmit.... vajon miért? Nincs elegendő mobilnetem és szakdolgozatomat kellene ma írnom :(((

2020. nov. 13. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

192.168.0.1

Írd be ezt a keresőbe.

Bedob a router kezdőoldalára.

Ide kell. Beírnod a jelszót, nem a WiFi jelszavát, hanem a dobozában van egy kis cetli arra rá van írva, hogy admin password(ez kB 6 számkarakter).

Ha minden jól megy, beengedett a kezdőoldalra, ahol a wifit tudod állítgatni. Van egy olyan opció, hogy WiFi router diagnosztizálása, ez kB egy 5 perces művelet, lefut, és kiír minden lehetséges hibát.

Ha itt nem jelez semmit, akkor a részemről a történet ennyi. Esetleg megpróbálhatod felhívni a szolgáltató, stb.

2020. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azon a webhelyen vagy nem tudom mi az (lany létemre nem nagyon ertem ezeket).. lenyeg hogy beírtam ezt a számot, ott volt egy olyan tanács hogy resetaljam a routert. Resetaltam, most nincs jelszava ismét de tökéletesen mukodik legalabb

Köszönöm szépen!!!:)

2020. nov. 13. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Úgy látom sikerült!

De az resetel, nem resetal. ;)

2020. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :))))
2020. nov. 14. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!