Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért vették ki a Horizon HD...

Miért vették ki a Horizon HD Mediaboxból a visszanéző funkciót, és ha van rá lehetőség, akkor ezt lehetne újra használatba venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lett meg az új Vodafone (vagy korábban UPC) Horizon mediaboxunk, viszont most szembesültünk, hogy nem lehet ezentúl visszatekerni a műsorokat. Esetleg lehetne erre egy megoldás vagy bármi tipp valakitől, nagyon hálás lennék!

2020. nov. 18. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel amit meg akarsz nézni később, ez a tuti megoldás és 40 éve létezik a technológia, csak fejlődött, de a lényeg ugyan az.
2020. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A visszatekerés és a visszanéző funkció nem ugyanaz.

Melyikről szól a kérdésed?

2020. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah én is furcsálom
2020. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Horizon box... egy szar. Ha egyik nap vissza tudod nézni, másik nap nem, akkor azért ne lepődj meg. Nálam legalábbis így működött. Az új vodafone box-szal meg fogalmam sincs... Itt van 3 hónapja, de azóta is inkább böngészőből nézem a tévét.
2020. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az új vodafone box még rosszabb. Én vissza is küldtem. Lassú, csatornát is alig lehetett váltani.

Nekem pár napja az egész műsorinfó tűnt el, csak az aktuális és a következő műsort mutatja.

2020. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!