Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos borotva, amelyik akár a 2 napos borostát is letudja vágni simára?

Figyelt kérdés
Márkáját is írjátok le, tapasztalatokat is szívesen elolvasok. Jelenleg "hagyományosan" szoktam borotválkozni azaz pamacs, borotvaszappan, 2 élű biztonsági borotvával de ez elég időigényes.

2020. nov. 21. 11:44
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

arcszortol fugg

ha idoigenyes akkor jo melyre kell a zsebedbe nyulnod

vagy pedig rosszabb is lesz igy feleslegesen dobsz ki penzt ra


mondjuk ketelu borotva az eleg idejetmult...

"eldobhatot" semilyet se probaltal?


mert abbol is egy dragabb jo lehet es tobbszor is hasznalhato is lehet (foleg akkor ha a penget nem minden alkalom utan csereled most sem)


mi az a melyre? 30ezer felett gondolkodj minimum, de ott is nagyon melle nyulhatsz

2020. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én körkéses és eldobható 3 élű kombóval nyomom.

A körkéses leirtja a bozótot, aztán behabozok és eldobhatóval lehúzom. Nem kevésbé időigényes a habozós rész, de összességében gyorsabb, és ami a lényeg, nem tudom összekaszabolni magam, és az eldobható cucc meglepően sokáig éles marad ezzel a módszerrel, szemben azzal, mintha csak magában esnék neki a borotválkozásnak.

Az eldobható plusz még így nem tud teletömődni szőrrel, mert alapból csak rövid szeleteket kell vágnia, ez még plusz javítja a folyamatot.

2 ilyen csomag egy éves adagom:

[link]

2020. dec. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan villanyborotva, ami olyan simára borotvál, mint a hagyományos pengés, főleg a többpengés változatok. A működési elvből is következik, hogy ilyen nem létezik. Kompromisszum, gyorsabban kész leszel, de minden nap borotválkozni kell, mert nem borotvál simára.
2021. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rezgő késest használok, Panasonicot, a felsőbb szegmensből. Szárazon nem teljesen tökéletes a végeredmény, de mivelnedves borotválkozásra is alkalmas, a még pengés korszakomban bevált borotválkozó gélt használva tényleg teljesen sima a végredemény. A borotvát utána csap alatt teljesen el lehet mosni minden habmaradványtól.
2021. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vortrex ***** válasza:
53%

Szerintem hülyeség a villanyborotva, én többen is csalódtam, mire végleg beláttam. A legjobb egy Philips 3 körkéses típus volt, de szárazon az is úgy tépte a szőrömet, hogy bekönnyezett a szemem tőle, muszáj volt fürdés vagy egy alapos beáztatás után használni, tehát semmit nem nyertem vele időben.

Ráadásul nem is vág olyan simára, elhagyja a szőröket, semmivel sem gyorsabb (már ha nincsenek mazochista hajlamaid), és egy csere fej hozzá 10-15k, ennyi pénzből kijön 20 db Mach 3 borotva betét.

2021. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amit Krokodil Dundee "használt",

a saját kése.

2022. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont efelé a "hagyományosabb" felé kacsingatok.

Eldobható borotvákat használok, van cserélhető fejes is de sose tudom melyik való hozzá... Eldobhatónál ugye ez nem probléma :)

2-3 naponta borotválkozom. 1-2 hónapig elég egy borotva.


Nekem a rituálé hiányzik :) Ezek a műanyag eszközök ezt a részét elrontják, de gyorsabb és jobb az eredmény.

2022. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!