Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval van egy karácsonyi égősorom, olyan ami körbeér. El lehet vágni az egyik végénél, hogy ne körbe érjen hanem csak egy egyenes égősor legyen?

2020. nov. 23. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak jól kösd össze
2020. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell?
2020. nov. 23. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Megfelelően.

A fázist a fázishoz a nullát a nullához, az árnyékolás(földelés) nem muszály, de ajánlott(barna, kék, zöld-sárga).

Ha fordítva kötöd össze, nagy eséllyel semmi nem lesz.

De ne legyen áram alatt, miközben bűvészkedsz, vagy védőkesztyű, rázásvédett(földdelt) szerszámok.

2020. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha van fázisceruzád, akkor azt érintsd hozzá a vezetékhez, a tetejét(fém) fogdeg, ne félj, nem ráz, de a biztonság kedvéért a sziveddel ellentétes kezeddel fogd meg, és ha világít, akkor az a fázis.
2020. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, de kell hozzá egy vissza vezető vezeték. Ajánlom figyelmedbe a Párhuzamos és soros kapcsolási rajzokat, abból rálehet jönni, hogyan is működik.
2020. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nekem ez bonyolult, inkább nem nyúlok hozzá 😄
2020. nov. 23. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, én már 14-15 évesen az árammal "játszottam" de nekem nincs is mitől félni, mert valamiért nem ráz meg annyira.

Egyszer véletlenül megfogtam a fázist, és alig hogy megcsípett.

De te ne nagyon szórakozz ilyesmivel.

2020. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!