Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen alkatrészek kellenek...

Milyen alkatrészek kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy olyan villogót készíteni ami 1 gombnyomásra bekapcsol. Villan párat(3-5) a piros led és utána folyamatosan világít a zöld. Egy olyan led lenne amiben van piros és zöld led. 3 lábú. Ehhez kellene műszerész kapcsolási rajz és alkatrész lista. Nyák nem kell az nem fontos. Meg hajtva li ion akkuval lenne. bms em van 1-4 cellás vezérlésre. Köszönöm a segítséget.

2020. nov. 25. 09:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ugyan ezen gomb megnyomására kikapcsol. Vagy egy idő után kb 1 perc is kikapcsol. De az autómata kikapcsolás nem fontos.
2020. nov. 25. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:

manapság kb 1000 forint bármely mikrovezérlős megoldás.

De ha kiírtad így a magad módján a kérdésed, valószínűleg egy 300.000 forintos alapfokú szakmunkásképzés is kell hozzá.

2020. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szétnéztem nyugi, nem véletlen írtam ki. Hátha segít valaki. Ha veszel 1000ftért pontosan ilyen vezérlést akkor veszek 10db ot belőle.Jaa hogy annyiért nincs?! Nem mindegy hogy az okos hü.lyéskedik vagy a.....
2020. nov. 25. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
azért nem vagy vicces tróger, mert nulla tudással írsz ki kérdéseket, és még neked áll feljebb.
2020. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
0 tudás:D ebben a témában lehet,de a saját szakmámban nemigazán. Szerintem nem sokan vannak akik jelenleg havi netto 400at kapnak a 0 tudásukért ebben a helyzetben. A jó szakembert megfizetik. Amúgy meg már megkaptam választ privátban olyantól aki ért is hozzá és nem csak szájkaratés. Puszpá
2020. nov. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!