Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PS4 Pro vagy Xbox One X?...

PS4 Pro vagy Xbox One X? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnénk venni vagy egy PS4 Pro-t vagy egy Xbox one X-et. Viszont mivel még nem volt egyik sem, ezért nem tudom, hogy melyik éri meg jobban. Olyan szempontokat nem tudok, hogy:

- Melyiket könnyebb kezelni

- Melyikhez milyen tv szükséges (nemsoká vennénk új tv-t is)

- Melyik a “tartósabb” (nem megy tönkre fél év után)

Ilyen szempontok alapján melyik érné meg jobban? Légyszi ne nézzetek hülyének 😅



2020. nov. 27. 16:34
 1/7 Kecskeember válasza:
100%

Ps4 em személyszerint van ezért ezt tudom inkább ajánlani, elég könnyen, érthetően lehet kezelni. A ps4 szinte minden tv-hez tökéletes+ Szerintem ha ne vered sokat a földhöz akkor akár nagyon sok ideig is működőképes.

+ Az én kedvencem, hogy nállunk 2 tévén is ugyan olyan gyors, tehát nagyon gyors, és még nagyon jó játékok is vannak hozzá.

Örülök ha tudtam segíteni! :)

2020. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is a PS-ben bíznék jobban, mert egyszer nagyon régen volt egy ps2-m, nagyon jól ment. A memóriakártyája ment tönkre anno, mert használt is volt, meg már “idős” és nem lehetett hozzá újat kapni. De azért mások véleményére is kiváncsi lennék.
2020. nov. 27. 16:46
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Olyan nincs, hogy jobb, vagy nem jobb, én is csak saját tapasztalatok alapján írok.

Szerintem nagyjából ugyan olyan belül, a küslő design pedig szerintem Te is tudod, hogy melyiknél milyen. (Ha nem, nézz utána).

Én inkább PS párti vagyok, a menü könnyen kezelhető, és a kontroller is sokkal kényelmesebb (szerintem), mint az Xbox kontroller.

Ha a TV-n van HDMI, akkor már is jó. A mai összes TV-n szinte van, szóval szerintem ha nem a nagyszüleidtől örökölt TV-n játszol, akkor jó lesz.

2020. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aah értem. Tehát nem kell szuper Tv-nek lennie 300 ezrekért, csak legyen HDMI-je ami kb minden mai lapos tv-n van. (Remélem jól értelmeztem)
2020. nov. 27. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
En a PS-t ajanlanam az exkluziv jatekok miatt.
2020. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A PS jobb.Miért?Az X boxnál rengeteg hiba van ami már a gyártósorról így jőn le.Eleve a táp hűtése tragikus,de sorolhatnám még a hátrányát.Grafikája szép de sokáig nem tudod élvezni a játékot mert a sok szinte beépitett hiba közül elő jőn egy.Sokan állitják,hogy nekem van és semmi hibája.A szerencsések közé tartóznak.
2020. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor ez eldőlt. 😅
2020. dec. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!