Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tárolja az...

Mennyi ideig tárolja az adatokat a Galaxy Fit 2?

Figyelt kérdés

Ha mobilon elvégzem a beállítasokat, a pánt teszi a dolgát, szépen mér minden adatot, az ébresztés is működött.


Eddig folyamatosan csatlakoztatva volt a mobilhoz bluetooth-on keresztül, azonban nem szeretném, hogy a mobilom folyamatosan merüljön emiatt. Az adatokat eddig is csak akkor szinkronizálta, amikor megnyitottam a Samsung Health alkalmazást. Nyilván le kell mondanom az értesítésekről, ha nem lesz állandó a kapcsolat a mobillal, számomra viszont lényegesebb, hogy az adataim ne vesszenek el. Az eddigi maximum 9 óra volt, minden adatot szinkronizált utána a mobillal. A kérdésem arra irányul, hogy kitolható-e ez 24 órára vagy egy hétre, hogy adatvesztés nélkül szinkronizáljam az adataimat.


Folyamatos stressz, 30 percenként pulzus, alvás, lépések, napi 3 "edzés".



2020. nov. 29. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem galaxy watch active om van. Nem tudom meddig bírja tárolni az adatokat, mert állandó bt kapcsolat van köztük.

De olyan 12 óra szerintem sime. Mert ha csak az alvást nézem akkor is 9 óra simán megvan.

De szerintem napokat is kibír. Nem szoktam naponta szinkronizálni.

2020. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Azt megkérdezhetem hogy ha futsz leméri azt higy hány kilométert tettél meg?
2020. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen leméri. Ezért is vam
2020. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!