Legjobb fejlámpa?

Figyelt kérdés
15ezer Ft értékig szerintetek melyik a legjobb?:) ki mit használ?:)

2020. dec. 5. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a kicsi kínai barátainktól szoktam rendelni 10-12 dollár körüli áron.

Ez pl. nagyon jó:


[link]


Könnyű és erős fényű, zoomolható, USB kábelen keresztül tölthető, de cserélhető is benne az akkumulátor.

2020. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1es... igen képzeld el:) mivel ha látnád oda jött már 2 normális válasz is,míg ide ma jött csak egy,a kettes aki írt, így neki köszi!😊
2020. dec. 5. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kerülném a kínai vackokat, mert lehet, hogy olcsón kapsz nagy lumennel (már ha igaz...) ilyeneket, de sem kényelemben, sem megbízhatóságban nem veszi fel a versenyt a markás fejlámpákkal.


Ezen keretből én inkább egy Petzl Actikot vennék. Vagy egy Petzl Tikka-t + Petzl Core aksit (az Actik és a Tikka is megy 3 darab AAA elemmel/aksival, vagy a Core aksival).

2020. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ránézek majd,köszi szépen! Melyik az a lumen mennyiség, pl 400,1000 vagy ilyesmire gondolok, amelytől érdemes nézni, és elég jól világít,akár éjszaka busz szereleshez is? :) köszi!
2020. dec. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!