Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami olyan fejlámpát, ami megbízható és amit szivargyújtón keresztül lehet tölteni akár USB csatlakozóval is?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kínai van, 1000 Ft-os, elemmel együtt. 12órát kibír benne az elem, ha szerelek, utána cserélem, de ez is világít annyit, hogy lássak vele.
2018. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De vehetsz ilyet is;


[link]

2018. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LED-eset vettem a férjemnek, kb 800 ft-ért. Elemmel működik, még nem kellett cserélni. Úgy 1 éve van meg neki.

Valami ilyesmi:

[link]

2018. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
A decathlonba lehet nagyon jo minosegu fejlampakat venni,mondjuk kerdes bogy mire kell!Azok nem is elemmel mukodnek hanem van akksijuk,amit micro usb kabellel tudsz tolteniFenyerejuk kivalo,valamelyik meg még viz allo is
2018. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sajátot csináltam magamnak. Régi telóm 2000 mAh-s aksija + Aliexpress-ről rendelt Li-ion töltés vezérlő, 2db 3 Wattos LED és egy USB csatlakozó. Egy műanyag dobozba (asszem ilyen kávéba rakható édesítőszer volt benne, az a kis bogyós) raktam bele, a pánt részét pedig nadrágokba való "gatyagumiból" csináltam. Kb. 1,5 órát világít egy töltéssel és kb. 500 Forintból megvan. Szivargyújtóba meg kell venni egy telefonos töltőt, és akkor azzal is lehet tölteni.
2018. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy mihez kell?Este egyedül jövök haza és az erdő között defektet kapok a korom sötétben.Ki fogja a lámpát?
2018. aug. 10. 14:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen USB töltős kellene.Menet közben tudnám tölteni a telefon mellett szivargyújtóról.
2018. aug. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!