Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen eszközt ajánlanátok...

Milyen eszközt ajánlanátok digitális jegyzetelésre, ami tényleg jó?

Figyelt kérdés

Valami egyszerűen használható, de kompakt dologra lenne szükségem. Fontos, hogy lehessen változtatni, hogy éppen milyen mintájú "papírra" készül a jegyzet. Elvileg samsung tableteken ez működik, de érdekelne hogy milyen egyéb lehetőségeim akadnak még, illetve melyik modell lenne a legjobb.

Előre is köszönöm a válaszokat ❤️



2020. dec. 5. 23:00
 1/5 anonim válasza:
100%

Én egy samsung galaxy tab s6 lite-ot használok egyetemre, nekem nagyon bevált.


Szoftver az OneNote androiodos verziója, amit végre valamennyire felzárkózatatták, a papírminta, színes írószer, fájlok (képek, ppt) beszúrása végre értelmesen működnek. Nekem a felhőszinkronizáció nagy plusz, mert így gépről is elérem a jegyzeteim.


De persze van rengeteg másik jegyzet app is

2020. dec. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. dec. 15. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat, tudatlanként kérdezem, mit jelent konkrétan a tableten a digitális jegyzetelés? A fele képernyőt elfoglaló billentyűzeten pötyögést? Vagy valamiféle kézírást?
2020. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kézírást, az említett tablet mellé ingyen jár az spen. Nagyon praktikus, mert a ppt-kre közvetlen rá lehet jegyzetelni (ha az órazartó kiadja), illetve matematikai célokra is jóval egyszerűbb mint a billentyűzet
2020. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz!
2020. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!