Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Városi kivetítö amin a meccsek...

Városi kivetítö amin a meccsek szoktak menni mennyibe kerülhet fentartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, minap jártam a varosban es lattam hogy egy ilyen szabadteri kijelzo sincsen bekapcsolva szerintem nagyon feltudna tobni a varosi hangulatot egy egy meccs kozvetitesevel. Szerintetek miert nem kapcsoljak be? Esetleg draga a fenntartasa? Vagy mi lehet az oka hogy nincs bekapcsolva? (Miskolc) avagy vadkelet

ápr. 27. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jogdíjat kell fizetni a közvetített tv-csatornának meg ki tudja kinek-minek.
ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem pl egy meccs közvetítése se tudna feldobni és sokan vagyunk még így...
ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több kW-os fogyasztása van ezeknek. Nem csoda hogy nem megy egész nap.
ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy négyzetméternyi körülbelül 400 - 800W típustól és a beállított fényerőtől függően.
ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meccsek majd csak nyáron lesznek, foci EB. gondolom kimatekolték anno az önkorinál, hogy olcsóbb lesz megvásárolni és az utcán tárolni, mint minden városi fesztivál/koncert/foci eb/vb olimpia idejére bérelni. Majd kiderül, hoby igazuk volt-e

amúgy ilyen.karácsonyi.vásárkor se megy? Nincs valami tavasz fesztivál se ott, ahol berakják színpad mellé? Ilyesmik szoktak lenni, de nyilván.miskolcot nem ismerem. Meg lehet bérelni is gondolom.


Meb ag is lehet, hogy az egész egy mutyi része, nem a városé, hanem folyamat bérlik x csillió forintért mert a polgi haverjának kell a pénz. Ilyenek vannak bizony.

ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5ös nem mindenhol fideszes a polgármester:-D
ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a nem fideszeseknek biztosan nincsenek mutyijaik, hát persze 🙃🙃🙃
ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!