Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop töltővel kapcsolatos gond?

Verrob kérdése:

Laptop töltővel kapcsolatos gond?

Figyelt kérdés
Van egy acer gamer laptopom. A hátulján fel van tüntetve,hogy 19V 3.42A a gyári töltöjére is ez van irva. De szeretnénk egy tartalék töltöt is használni a géphez. Van egy toshiba gyári töltöm aminek a bedugoja ugyan az és megfelelő méretű ugyan ugy rá van irva hogy 19V 3.42A. Csak annyiban különbözik a két töltö hogy amit használok annak az inputja 100-240V--1.7A 50 60 hz és amit szeretnénk használni tartaléknak annak pedig az inputja ugyan ez csak 1.5A . Azt tudom használni a géppel? Mert félek bele dugni.Mert ilyen vagyok hogy nem akarom tönkre tenni.

2020. dec. 6. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen kompatibilis.


De ha nem lenne az,akkor is megvédené az elektronikai védelem a laptopot.

2020. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nem számít mit vesz fel a töltő csak, hogy mit ad le.
2020. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A leadott feszültség és a terhelhetőség egyezik, ezért mindkettő használható. Az, hogy az egyik a hálózatból 1,7 A-t vesz fel, a másik csak 1,5 A-t nincs jelentősége. Legfeljebb annyi, hogy az 1,5 A-esnek kissé jobb a hatásfoka, kevesebb a fogyasztása.
2020. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Toshiba töltő nem fog érintkezni. Az acernek 1,7mm a centerpin nyílása, míg a toshibának 2,5mm. De kb. 4000 Ft-ért kapsz utángyártott töltőt rendszerint 2 év garival.
2020. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj ugy vettem az acer gépet. és van acer ultrabook meg sima acer laptopok szoval nem tudom eldönteni milyen csatlakozo kell nekem
2020. dec. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!