Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-nal kapcsolatos kérdése...

Iphone-nal kapcsolatos kérdésem van (? )

Figyelt kérdés
Apumnak is meg nekem is iphoneunk van. Az én ID-mel bejelentkeztem hozzá is és szinkronizálódott a kettő.Hogyan tudnám visszaállítani az egészet? Mert megpróbáltam nála kijelentkezni de akkor minden kontaktja eltűnt. Szívesen elviszem mesterhez csak előtte megpróbálom, hátha sikerül nekem is megoldani. Ja és még annyit hogy az ő telefonját most kapta vissza a szervízből de előtte is az enyémről volt bejelentkezve, ezért nem tudom hogy most ez miért van így. Örülnék ha valaki lenne olyan kedves hogy segít. Előre is köszönöm :D

2016. márc. 26. 08:10
 1/3 anonim válasza:
Annyira nem értek hozzá, de szerintem ha az övén vissza állítjátok a gyári beállításokat, aztán az aktiválásnál az ő ID-jével jelentkeztek be, az megoldaná a problémát. Ha viszont ezek után is szinkronozálja a te névjegyzékedet is, akkor tulajdonképpen az csak bele került az ő fiókjába is. Tehát csak kitörlitek őket és kész. Elvileg. Good Luck.
2016. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De neki nincs ID-je ezért jelentkeztem be neki a sajátommal :/
2016. ápr. 1. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog. Csinálj neki egyet. :)

Amik közös ID-t hasznaltok addig mindig ossze lesznek kuszálódva a dolgok.

2016. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!