Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Xiaomi Mi Band 4...

Van egy Xiaomi Mi Band 4 karórám, amit a telefonomhoz egy MiFit nevű alkalmazással csatlakoztatok ez az alkalmazás kellene fusson a háttérben, de mindig mikor megnyitom akkor pár óra elteltével csak azt látom, hogy a telóm kilépett az alkalmazásból!?

Figyelt kérdés
Tehát múlt karácsonyra kaptam egy Xiaomi Mi Band 4 karórát akkoriban egy Samsung Galaxy J5 telóm volt, letöltöttem az alkalmazást (MiFit, ami arra jó, hogy a telót és az órát folyamatosan kapcsolat alatt tartsa) (ez az alkalmazás mindig ott az értesítés mezőben volt megjelenve) minden jó volt, az alkalmazás ment a háttérben és a telóm mindig rá volt csatlakozva az órára. Most a nyáron vettem egy Xiaomi Redmi Note 8t telefont, ugyanúgy oda is letöltöttem az alkalmazást minden jó volt az alkalmazás futott a háttérben és az óra mindig rá volt csatalkozva a telómra. Most lassan egy hónapja megjelent az új frissítés a telefonra a Miui 12, a frissítés megvolt meg minden. A frissítés után az alkalmazás megbolondult és mindig automatikusan bezárul, én hozzá sem nyúlok és ilyenkor lecsatlakozik a telóm az órárol, és addig vissza sem csatlakozik amíg nem nyitom meg újra az alkalmazást. Mit tegyek, hogy az alkalmazás ne zárodjon be folyamatosan? Más is járt így? És ha igen hogyan oldotta meg?

2020. dec. 8. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Általános miui tanács:

A beálítások között vedd ki az adott appot az akkukímélet alól:

settings/battery/app battery saver, és itt állítsd át "no restrictionsra"

A főképernyőn nyomd meg a menü gombot, az adott app ikonját nyomd egy kicsit és lakatold le.

A settings/apps/permissons/autostart, itt kapcsold be az adott appot, ha még nincs.


Miui kanossza :))

[link]

2020. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm a választ :)))
2020. dec. 9. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!