Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-book, e-könyv? Ha az ember...

E-book, e-könyv? Ha az ember vesz egy e-bookot online, akkor hogyan kapja meg? És több eszközön is meg lehet nyitni az e-könyvet?

Figyelt kérdés

Pl, ha le van töltve okostelefonra, azután PC-re is rá lehet tenni?


Hogy érkezik meg a megrendelőhöz az e-book?



2020. dec. 11. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
küldenek egy filet, vagy egy letöltő linket ahol letudod tölteni .epub vagy vmi e-book formátumba lévő és utána másolgathatod úgy ahogy akarod szinte.
2020. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az Amazonon szoktam venne (Kindle olvasóm van), ez itt megjelenik a könyveid listájában a fiókodban, a neten, és ha a Kindle-lel vagy a mobiltelefonnal elindítom az alkalmazást (van mobilra is Kindle alkalmazás), akkor szinkronizálja a fiókomat, megjelenik, hogy milyen könyveket nem töltöttem még le az adott eszközre, és simán rákoppintva tudom letölteni. Bárhány eszközre le tudod tölteni. Nekem egyes könyvek (szakkönyv, szótár) megvannak a Kindle-ön, tableten, laptopon, mobilon és asztali gépen is... Magát a fájlt is tudod csatolni, másolni, bármit, mint pl. egy PDF-fájlt. Csak ugye ezt nem PDF-olvasóval nyitod meg, hanem a Kindle alkalmazással.

Remélem, elég érthetően sikerült leírnom :) Tényleg úgy képzeld el, mint egy PDF-et: BÁRMILYEN eszközön meg tudod nyitni, amin megvan a megfelelő alkalmazás. Én nincs korlát, hogy hány eszközön nyithatod meg, vagy hány eszközre másolhatod fel.

2020. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
az ebook fájlok nem kompatibilisek se pc-vel, se mobiltelefonnal (kivéve ha pdf de azt meg a legtöbb ebook reader nem tudja jól kezelni). ebook readerrel lehet őket olvasni
2020. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Torrent
2020. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló: Kindle alkalmazás PC-re és mobilra is telepíthető. Azt használom mindkettőn, meg a tableten is :)

Anélkül valóban meg se tudod nyitni a számtógépen, de az alkalmazást telepítve ugyanúgy működik, mint a Kindle olvasón...

2020. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem drm-es a fájl, és ki tudod bányászni a fájlszerkezetből, akkor máshol is meg tudod nyitni. Nem tudom, az előző válaszoló mire utalat, de Pc-re és androidra is több olvasóprogram létezik, ami kezeli az epub, mobi, stb fájlokat.
2020. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
No, nem előző, hamen hármas :)
2020. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#5 ezt nem tudtam, az én ismerősi körömben senkinek sincs kindle-je


#6 ezt se tudtam, de alapvetően pc-k mobilok nem kezelik ezeket a kiterjesztéseket. gondolom valamilyen emulátorokról beszélsz

(azt mondjuk nem értem miért akarna bárki monitorról többszáz-többezer oldalt olvasni. az ebooknak pont az a lényege, hogy nem bántja a szemedet, mégis digitális)

2020. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem emulátor, közönséges programok, amik megnyitják ezeket a fájltipusokat. Egyébként pc-n is lehet olvasni pl. sötét háttér/világos betű kombinációval, sokan űzik ezt a sportot.
2020. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2020. dec. 12. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!