Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megjavítani a...

Hogy lehetne megjavítani a karácsonyi égősort ha nem világít minden sor régi rizsszem izzós sehol sincs elszakadva nem tudom mi baja ???????

Figyelt kérdés
please segítsetek

2020. dec. 11. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

valamelyik izzó meehetett tönkre.

ki lehet venni őket? van tartalék?

2020. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.. ne is probalkozz vele,azok alapbol veszelyesek
2020. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
többet ér újat venni
2020. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

'sehol sincs elszakadva nem tudom mi baja ???????'

Oké, vezessük le:

Te nem tudod megjavítani.

Ha meg akarnád fizetni a javítást, akkor nem itt kérdeznél.

Ha valamelyik haverod/rokonod értene hozzá, már hozzá vitted volna.

Ingyen meg más nem fogja megcsinálni.

Tehát maradt az, hogy nem világít.

2020. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ki van égve valamelyik izzó. Egyesével ki kell venni és betenni egy biztosan jót, előbb-utóbb meglesz a ludas.
2020. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
#5 vagyok, vagy egy másik megközelítés. Kiveszed az összeset a nem világító részből, majd egyet egy világítóból és oda végigpróbálod. Amelyik kigyullad, az mehet vissza a hibás részre. Valamelyikre nem fog elindulni, az csere (több is lehet, és olyan is lehet, ami nem gyullad ki, de a többi igen, az is csere).
2020. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

sajnos nem kivehető egyedül csak a sárga meg a zöld ég a fényhálóba ilyen kicsi égője van minde egy led de nem lapos hanem a teteje gömböjű

na mindeggy köszönöm

2020. dec. 12. 16:35
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
2 tűt össze kell kötni dróttal, és egyesével kizárni az izzókat a körből. Ha valamelyiknél működik a sor, az a hibás.
2020. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2020. dec. 13. 20:07
 10/15 A kérdező kommentje:
SZIASZTOK JÓ HÍREM VAN sikerült megjavítani rengeteget szenvettem vele amikor kaptam 2 szín volt jó a sárga és a zöld apiros meg a kék nem működött a kéknek megvolt törve egy kis helyen a vezetéke a piros meg le volt szakadva a dobozábol ezért nem működött vizygálgattam eddig és rájöttem nagyon szépen működik már fel is tettem ha amúgy szétszedtem szálakra mostmár nem hálós MINDENKINEK KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGET
2020. dec. 15. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!