Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AirPods 2 érdemes megvenni?

Howrselove kérdése:

AirPods 2 érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék venni vezeték nélküli fülhallgatót és az Apple-é nagyon tetszik viszont kicsit drágállom a 60ezret a vezeték nélküli töltősért....

Ezért szeretném megtudni, hogy aki régebben vette, milyen tapasztalatai vannak a termékről? Az évek során adódtak-e problémái? Milyen az akku kapacitása? Ha probléma adódna vele, lehet javítani, kisebb esetén milyen áron eladni? Stb

Vagy ha valaki tud ajánlani más márkájú, jó minőségű, olcsóbb árkategóriás vezeték nélküli Bluetooth-os fülhallgatót, akkor arra is kíváncsi lennék:)



2020. dec. 15. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly október óta van meg, talán életem egyik legjobb döntése volt megvenni. De komolyan! Az aksija nem romlott érezhetően, habár talán a tok kevesebbszer tudja feltölteni a füleseket, mint új korában (tavaly ilyenkor mondjuk feltöltötte hétszer, most inkább négyszer-ötször). A fülesek egy töltéssel kb. 4 órát bírnak, ezt most is tudják, utána 10-15 perc töltéssel majdnem maxon vannak.
2020. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%

samsung galaxy buds? Olcsóbb de szintén kiválló.

Igazából attól függ, hogy milyen rendszer van telefonodon ios vagy android.

2020. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszoló vagyok.


Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy csak iPhone mellett éri meg ténylegesen egy AirPods. Ha Androidos vagy, akkor inkább Samsung/Huawei/Xiaomi termékei között érdemes nézelődni (vagy bármi egyéb).

2020. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

iPhone-om van szóval első körben ezért is gondolkodtam AirPods-ban viszont nincsen több Apple termékem ezért is felelhetne meg akár más gyártótól termék ^^

Például amikről jókat hallottam és nekem is szimpatikusak, az a Skullcandy, JBL és a Blitzwolf fülhallgatói

2020. dec. 16. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszak azok sem, de azt megsúgom, hogy egyik sem fog olyan szinten együttműködni a telefonnal, mint egy AirPods. Az ilyen nagyobb márkák közül nincs rossz döntés, minden csak rajtad és az igényeiden múlik. Nagyon az AirPods mellett szól, hogy nem kéne külön kábelekkel bajlódnod, a Lightning tölti a telefont és a tokot is.
2020. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oo értem, viszont akkor ha meg Air-t veszek az mennyire lesz kompatibilis a HP laptopommal? Nehéz eldönteni ennyi szempont mellett, hogy melyik lenne a legideálisabb választás 😅

Az eddigi kommenteket pedig köszönöm

2020. dec. 16. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő Bluetooth verzió van a LapTopban, akkor fogod tudni használni. Mást jó eséllyel nem tud majd, de a zenehallgatásra, beszélgetésre bármilyen Bluetooth eszközön jó.
2020. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!