Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen festékkel festik a...

Milyen festékkel festik a karácsonyi izzókat?

Figyelt kérdés
Olyan festékre lenne szükségem ami részben átlátszó marad száradás után is ha üvegre festik. Szeretnék saját színes égősort készíteni. A válaszokat előre is köszönöm...

2020. dec. 17. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a mostanság kapható led-eket eleve színezettből készítik.


Vegyél sima üvegfestéket a hobbyboltban.

2020. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én temperával csináltam még a régi izzókra, amik melegszenek is rendesen.

[link]

2020. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Izzólámpa lakk kell hozzá. Átlátszó, és hőálló.

[link]

Conradnál ugyanezt lehet kapni, ugyanennyiért.

Nem rég újítottam fel vele egy kb. 40 éves fényfüzért. Szép, élénk színei vannak. A lilát nem javaslom egyedül, nem szép lila, inkább bordós-feketésen alig átlátszó.

2020. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Azért tízezerért festéket venni egy kétezer forintos fényfüzérhez elég erős.
2020. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szirty ***** válasza:

"Azért tízezerért festéket venni egy kétezer forintos fényfüzérhez elég erős."


Azt feltételezni hogy egy alkalomra egy fényfüzérhez a tízezer forintos 250ml-es kiszerelést választja a két sorral feljebb lévő, 1800Ft-os 20ml-es kiszerelés helyett elég erős!

2020. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És az egész füzért egy színnel fogja befesteni? Na ugye.
2020. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:

Nem tudjuk mennyi színt akar használni, nem közölte.

Én nem feltételeztem hogy egyet.

2020. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudod barátom, nem kétezer forintos füzér. Nincs ára. Ma már újonnan nem kapható. Sőt, izzó sem kapható hozzá olyan formátumú, mint ami ebben van.

[link]

És ebben nem a kicsit újabb "retro" izzók voltak, amik gyűrűs mintájúak (ilyenek vannak többségébsn a linkelt izzósorban), hanem az egészen ősrégi hosszanti bordás Tungsram karácsonyfa izzók. Az egész velem egy idős lehet, és nem kívánom pénzbe átszámolni a vele átélt ötven karácsony értékét Forintra. Nekem megért ennyit, és kész. Sőt, még egy lágyindító áramkört is megérte készíteni hozzá, hogy ne égjenek ki az izzók. Nem irígyellek a csak pénzben, nyereség-veszteség, megéri-nem éri meg dimenziói mentén élt életed miatt. Megtehettem volna hogy minden színből egy vödörrel veszek, mert nem számít az ára, csak hogy te is jól érezd magad, és a pénzről legyen szó.

2020. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, hogy ha saját színes égősort akar csinálni, akkor nem egy darab színnel fog dolgozni.

Tehát ott a piros, sárga, zöld, citrom, narancs, kék, az tízezer + szállítás.

2020. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél 5 vödörrel és fesd ki a házad, költs rá tízmilliót.

Más viszont pénzből él és nem fog tízezret költeni egy sima égősorra.

Na menj és lapátold a kaviárt az aranytányérodba, vagy amit a hozzád hasonlók csinálnak.

2020. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!