Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Offline zenehallgatás? Lent

Offline zenehallgatás? Lent

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell letölteni MP3 vagy MP4 zenét/videót, és eddig a Google Play Zenét használtam offline zenehallgatásra. Most viszont már megszűnt a PlayZene és nem tudom hogy lehetne offline zenét hallgatni? YouTubeMusic-en keresztül? Ha valaki tud, segítsen!

Ja, és persze ingyen, ha lehetséges…



2020. dec. 22. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Az offline zenehallgatás sehogyan se ingyenes.


Maximum ha letöltesz valami szutyok youtube video background player music downloader High quality AD Free Non virus alkalmazást.


[link]


Ha iphoneod van akkor vagy kicsapod a pénztárcát vagy előveszed a kábelt. Bár szerintem a legtöbb Apple felhasználó életében nem másolt adatot szóval mindegy.

2020. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Iphonen simán bele másolod az MP3-at itunesban a zenekhez, nem kell se pénztárca se rakéta tudomány PhD.. látszik mennyi közöd volt hozza #1..
2020. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
? Olvasd el légyszives amit írtam "vagy előveszed a kábelt".
2020. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha tudod,hogy hogy kell letölteni zenét vagy videót,akkor mi a kérdés?
2020. dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zzzoli ***** válasza:
61%

Spotyfi és Tidal is támogatja az offline zenehallgatást. gondolom csak van egy hely ahol online állapotba kerül a telefonod, ott leszeded amit akarsz, aztán amikor nincs net akkor hallgathatod.

Ha viszont full offline kell, akkor az Ncore-ról leszeded a zenéket a telefonra és kész. Nyilván itt is kell egy minimális net amíg leszeded, de utána mehetsz offline-ba.

2020. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!