Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy keressek ilyen (híradáste...

Hogy keressek ilyen (híradástechnikai) alkatrészt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem valaki megmondja a tutit. Linkeltem a képet, hogy miről lenne szó. Rasztertávolság 2,54mm.

[link]


Farnell-nél kívánom beszerezni. Az is jó, ha nem 22 hanem csak 20 PIN , esetleg 24 PIN. De nem tudom hogy kéne a szűrőt optimalizálni, mert manuálisan soha nem találok rá (ha van a kínálatban, akkor sem)



#csatlakozó #header #Wire-to-board #2,54 #2.54
2020. dec. 24. 15:09
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Ennél jobban nem tudom szűrni, van benne másféle is. 2x11 pineset nem látok (az eléggé ritka amúgy), 2x10 és 2x12 pinesből van ami jó lehet, de sajnos csak Würth meg Samtec, ami elég drága.

2020. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Akkor itt...

2020. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben én is megtaláltam amiket linkeltetek. HESTORE kizárt, mert a világ végéig nem megyek el érte. Viszont jóval olcsóbb. Viszont ezt találtam:


[link]

2020. dec. 24. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, helyesbítem önmagam: Inkább házhoz hozatom a HESTORE-ból mert kell még Atmega128 is, és a HESTORE-nál SOKKAL olcsóbb. Kb be is térül a szállítási díj az árkülönbségen.


Nem értem miért ilyen pimasz drága a Farnell. De még a kis béna tact nyomógombot is sokkal drágábban adják :S

2020. dec. 24. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Te mennyiért adnád?
2020. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan áron adnám, hogy a keresett összmennyiség és a darabonkénti profit szorzata a lehető legnagyobb értéket érje el.
2020. dec. 24. 18:11
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

Amit linkeltél Multicomp-ot, az nem az, ami neked kell.

A Hestore sem épp olcsó, sőt... Főleg ahhoz képest, hogy TME-től veszik a cuccokat, és gyakran nincs is saját készletük (most épp a Conflyból nincs a TME-nél).

A Farnell nem olcsó, de szinte mindent kapsz darabra. Viszont kis mennyiségnél gyakran találni olcsóbbat a Lomexnél, TME-nél, esetleg Incompnál (utóbbinál nagyon rossz a kereső).

2020. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Farnellnél Atmega128 (16MHz) TQFP tokban pl nincs egyesével. Aztán még nem is olcsó
2020. dec. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!