Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A DAIKIN, vagy a ZEPTER...

A DAIKIN, vagy a ZEPTER légtisztítók jobbak szerintetek? Vagy javasolnátok esetleg mégjobbat? Akinek van otthon légtisztítója, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Parlagfűallergiám van, nagyon súlyos, ezért szeretnék kipróbálni egy légtisztítót.

Daikin: [link]

Zepter: [link]


2010. aug. 13. 09:35
 1/2 anonim válasza:

Javaslom nézz utána a Nikken légszűrőjének! [link]

Mi is ezt használjuk itton, a fiaim ugyanis hozzád hasonlóan allergiások. Amióta megvan, tünetmentesek. Ha úgy is jönnek haza, hogy tüsszögnek, akkor is itthon elmúlik. Nagyon jó, pl. automata módban akkor kapcsol be, ha szükséges. Nagyon meglepő, hogy pl. a fiam felveszi a pullóverét, akkor bekapcsol egy időre, mert az apró szálló por koncentrációja megnő. Ráadásul a téli influenzás időszakban is megússzuk a betegségeket, mert itthon virusmentes levegőt biztosít. Az pedig, hogy japán, biztosíték a minőségre.

2010. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem! (Közben adattam már be magamnak egy szteroid injekciót, mert nagyon rosszul lettem. És mivel az ismeretségi körömben senkinek nincs légtisztítója, senki nem tudja megosztani velem a tapasztalatait, nem mertem százezer Forintokat megkockáztatni... Megnézem ezt a Nikkent, jó lenne jövőre szteroid nélkül átvészelni.)
2010. aug. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!