Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki hobbi szinten csinálja...

Aki hobbi szinten csinálja otthon a műkörömépítést, leírná nekem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Én is magamnak szeretném elkészíteni..tudom mi kell hozzá, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, aki már csinálta otthon.

Előre is köszi :)


2011. jan. 18. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mire vagy kíváncsi? Illetve porcelán vagy zselés technikával fogod készíteni?
2011. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is otthon szeretnék,csak még meg kell vennem hozzá a dolgokat.Meg előtte elmegyek körmöshöz,hogy legyen fent egy alap,aztán utána magamnak szeretném készíteni,olcsóbb,és nem lehet annyira nehéz,max tovább tart,na bumm :)Zseléset fogok.Te?
2011. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

zseléset szeretnék itthon :) de tartok, hogy fel fog levegősödni vagy vmi hibát vétek.

Crystal Nails termékeket fogok venni, ( vagy tudtok olyat ami olcsóbb és ugyanolyan jó? )

Kb 20000ft-ba kerül az összes termék amit összeszámoltam.

2011. jan. 18. 20:19
 4/15 A kérdező kommentje:
illetve láttam titanium/extreme builder szetteket..4500 ft ez mondjuk elég ahhoz, hogy kipróbáljam a műkörmözést magamon? jó ötlet?
2011. jan. 18. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:

A próbacsomag nem elég egy körömre és ha nem vagy szakmabeli nem tudod azon az áron megvenni (kérni fogják a bizonyítványt).

A levegősödés pedig még a kissebb gond, én jobban félnék a gombától. Mert azzal bizony nagyobb esélyed lesz találkozni, ha nem szakemberhez mész.

2011. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz, meg fogod bánni. Nem olyan egyszerű, mint aminek látszik. Mi végig kínlódtuk barátnőmmel, a vége viszont egy tanfolyam lett, h ne kelljen kidobni a megvett cuccokat!
2011. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem elég csak a builder gel szette egyben van. persze veszek hozzá gombaölőt és még ami kell.

Utolsó válaszolónak: Ti is kipróbáltátok, engem is hajt...bár lehet hogy igazatok lesz, de mindeki a saját bőrén tanul. ::)

2011. jan. 19. 10:35
 8/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy D betű, bocsi.Most kértem tananyagot is..remélem sikerrel járok :)
2011. jan. 19. 10:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Sogórnőm nem járt soha műkörmös tanfolyamra,és saját magának olyan körmöket csinál,hogy néhány szakmabeli megirigyelhetné.Én majd barátnőmmel megyek el anyagokat venni,ő kozmetikus,de elfogadják a Crystal Nails-ben a bizonyítványát...:):):)
2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De jó akkor ez pozitív élmény most tőled :) Bárcsak nekem is sikerülne, én neten akarok vásárolni a beautynails honlapról.De akkor most te is magadnak akarod csinálni? ha jól értem. :)
2011. jan. 19. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!