Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan nyomtatót...

Anonim 369 kérdése:

Tudnátok olyan nyomtatót ajánlani, ami nem wifi-s, telefonról usb kábellel vagy akár bluetooth -al használható !?

Figyelt kérdés
Nem a mini fotónyomtatókra gondolok.

2020. dec. 31. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


de mi a probléma a wifis nyomtatóval?

2020. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan is jó lehet, melyen van Ethernet port, router-hez kapcsolod és ugyan nem Bluetooth-on, de - ha teló tudja - (bár ezt nem tudom miképpen) Wi-Fi-n keresztül nyomtatásra bírható, szerintem a Wi-Fi kapcsolat stabilabb is mint a Bt kapcsolat.

Tudom pont nem Wi-Fi nyomtatót szerettél volna, de mi ennek az oka?

2020. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy ahová nem rég költöztünk nincs internet, nem tudnak semmilyen netet adni ,tavasszal lesz hálózat bővítés.🤦

Van nyomtatóm ,de az wifi-s, nem tudom használni ,így a csere mellett döntöttem.

2021. jan. 1. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A Wi-fi nyomtató menne belső hálózaton, net nélkül is. A net nem előfeltétele ennek.

A router a helyi eszközöknek oszt IP-t akkor is, ha nincs bedugva WAN kábel, legalábbis a jobb router-ek biztos így tesznek és nem várnak arra: "amíg WAN kábel nem kerül bedugásra, nem osztanak IP-t semmilyen eszköznek". A router egy átjáró a belső (lokális) és a külső (globális) hálózat közt.

Szerintem ezért felesleges BT nyomtatót venni, router-t viszont jó beszerezni, ha majd lesz net. Kérj tanácsot: milyet javasolnak.

2021. jan. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!