Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bejegyzés beszúrása storyba...

Bejegyzés beszúrása storyba majd alá kép? /instagram/

Figyelt kérdés
Sokaknál láttam ezt, hogy beszúrnak egy bejegyzést a storyjukba úgy hogy kép van a háttérben nem pedig sima egyszerű szín, aki tud az légyszíves segítsen

2021. jan. 3. 15:59
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy ez az-e amire gondolsz, de megpróbálom ide leírni neked amit én hiszek hátha segít😊

Ugye rákattintasz a bejegyzés megosztására és felhozza a sztorid “előnézetét”. Ott a jobb felső sarokban vannak különféle jelzések pl Aa a szövegnek stb... azok a jelzések közül kiválasztod a mosolygó fejeset. Utána mutatja, hogy bírsz Quizt meg mindenfélét kirakni. Nekem pl a Celsius mellett van egy kis fényképezőgép és mellette egy album ikon. (5.sor) szerintem te azok közül az egyikre gondolsz. Arra rányomsz és bírsz képet csinálni ill pluszba beilleszteni.

(Lehet neked nem az 5. sor)

Remélem tudtam segíteni 😊

2021. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!