Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi erősítő.Ér valamit?

Wifi erősítő.Ér valamit?

Figyelt kérdés

Van 2db kültéri wifis kamerám.

De ugrál a wifi jel,az a KB/s amit ír. Sokszor 0. Gondoltam veszek wifi jelerősítőt. Amit a konnektorba kell. Ér az valamit,vagy tudni kell róla valamit?


2021. jan. 3. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A drágábbik erősítők érik csak meg. És fontos az is, hogy az erősítőnek ne legyen túl gyenge a WiFi jel, amit kap.
2021. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég hasznos a jelerősítő/jelismétlő, de kültéri wifit le is árnyékolhatja valami.
2021. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Nagyon gyengék. Sokkal jobb és olcsóbb, ha veszel egy második routert, amit aztán ugyanúgy be lehet állítani jeltovábbító módba (range extender)


Mindenképp többantennás, mivel egyik veszi a jelet, másik meg szórja.


Fontos, hogy jó rálátás legyen tehát az elsődleges routerre és az eszközökre is. Legjobb ha ez a másodlagos router kábellel csatlakozik az elsődleges routerhez, így nem lenne semmilyen jelvesztésed a két router között.

A jel terjedése szempontjából az szokott lenni a javasolt, hogy minél magasabban legyen a router. Általában használt eszközeinknél ez az előnyös. Egy wifi kamera viszont szintén magasan van... annak nem tudom így mi lehet a kényelmes, főleg kültéren, ahol így biztosan árnyékolva van a jeltovábbító elől is 🤔 ezt ki kell tapasztalni.

2021. jan. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomis jelerősítőm van és nagyon jól működik,jó messzire elvisz.Már nem tudom mennyibe került de nem óriási pénz viszont egy bizonyos minőséget képvisel,ezt tudom ajánlani.
2021. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi Wi-Fi Range Extender Pro WiFI jelerősítő


Ezt a típust néztem.

2021. jan. 5. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!