Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A nyomtatóm ma nem nyomtat...

A nyomtatóm ma nem nyomtat kétoldalasan. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy adott egy HP Laser Jet P1102 nyomtató és eddig úgy nyomtatott, hogy miután a lap egyik oldalára lenyomtatta, írta hogy helyezzem vissza a papírtálcára, majd le"oké"ztam és folytatta. Most is ugyan így megy, de mikor az első oldalra lenyomtatja, nem írja ki azt az abalkot amit szokott, így nem tudom tovább folytatni a nyomtatást a másik oldalra. A nyomtató jelzi, hogy még nem végzett a folyamat. Valaki esetleg valami ötlet? Én a eszköz és a driver törlésére gondoltam, majd visszatelepíteni mindent. Ezen kívül más ötlet esetleg?

2021. jan. 4. 22:32
 1/8 anonim válasza:
39%

Nálunk is ez volt a nyomtatóval. Ki akartam nyomtatni egy dokumentumot, ami 10 oldal volt, de csak 5öt nyomtatott ki, és nem tudtam rávenni hogy a többit is kinyomtassa.

Informatikai boltban megkérdeztem, ahol vettük, azt mondták hogy nem tudják megcsinálni. Azóta új nyomtatónk van.

Ja és szintén HP nyomtató volt.

2021. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem haragszik rád. Engeszteld ki. Az az első számú megoldás mindenre, hogy lenullázzuk a rendszert. Tudod mennyi az esélye, hogy egy nyomtató rendszere tönkre menjen? Hát nagyon csekély...


Az ilyen kérdésekre azért nehéz válaszolni, mert nem tudok meggyőződni arról, hogy valóban a nyomtató a hibás vagy csak a kérdező felejtette el a nyomtatáskor két oldalasra állítani...

2021. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két oldalra volt állítva, szoftveresen is átállítottam, illetve a nyomtatásnál is, egyiknél sem volt jó, mindkettőnél megakadt a felénél és jelezte, hogy szünet ahogyan szokta, csak nem jött elő az ablak, amivel eddig tovább indítottam
2021. jan. 5. 00:44
 4/8 A kérdező kommentje:
A géppel nincs gond, mivel 2 szamítógépen is használtam ugyan azzal az illesztőprogrammal 2 napja kb. Mind a 2-ről jól nyomtatott. Majd most egyikről sem jó, minda 2-nél ugyan az a hiba. Nem jön fel az ablak, aminél tovább tudnám indítani a nyomtatást.
2021. jan. 5. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad a nyomtatót áramtalanítani majd újra bekapcsolni?
2021. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, igen
2021. jan. 6. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:

USB kábel lecsatlakoztatása.

Eszközkezelőben a nyomtató eltávolítása.

Javaslom a rendszer újraindítását.

Az USB csatlkakoztatása (legyen internetkapcsolat a gépen).

Az automatikus telepítés befejeztét követően a nyomtató dialógablakában ismét be kell jelölni a kétoldalas nyomtatást.

2021. jan. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megjavult. Igazából annyit csináltam, hogy mikor nem jott be az ablak és pirosan villogott, akkor kihuztam a konnektorból. Azóta jó. Köszönöm mindenkinek.
2021. jan. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!