Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook vagy inkább gamer...

Macbook vagy inkább gamer számítógép?

Figyelt kérdés

Nézegettem a 12" macbookot (2015-2017) Ami jelenleg 200-250 ezer Ft szerintetek megéri vagy inkább ebben az árkategóriában nézegessek PC-ket az a kérdésem, hogy melyik lenne a jobb átlag felhasználásra?

Az átlag felhasználás nálam:

Böngészés, youtube, filmnézés, néha játék, videó, kép szerkesztés szintén elég ritkán



2021. jan. 6. 14:36
 1/8 savanyújóska ***** válasza:
55%
Attól függ, mit játszol, ha ilyen Sims, XYZ Simulator jellegű, akkor Mac is jó lehet, ha elfut MacOS-en, de teljesítményben egy asztali pc egy sima laptopot is ver, nem hogy egy macbookot (adott árkategóriában).
2021. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire néha lenne a játék.


Általánosan elmondható, hogy egy azonos értékű asztali gép többet tud, mint egy laptop.

Ezen felül vedd figyelembe, hogy mac-re sokkal kevesebb játék készült el mint Windowsra.


A leírásod alapján a Mac-et javasolnám neked.

2021. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
55%
Átlag felhasználásra lehet Mac-et vennék. Sokkal kényelmesebb is.
2021. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem feleslegesen szopatod magad és a pénztárcád a túlárazott Mac-el, hacsak nem az OSX-hez szoktál hozzá.
2021. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es magarol a 12 colos 2017es modellerol van valakinek esetleg tapasztalata?
2021. jan. 6. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan abban az árkategóriában sokkal nagyobb teljesítményű windowsos gépet kapsz. Nekem megbook air-em van, de csak munkára használom, kép és videó szerkesztés. Wines gamer pc-m van, ott 3x annyi fps-t ad mint a mac, pedig nem nagy durranás rx 580-as videó kártyával, nem a csúcs kategória. Plusz van egy ps4-em, de azt csak ritkán használom fifázni pl.
2021. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nem értem az összehasonlítást, teljesen mások a két "termék" felhasználási lehetőségei.

Ha nem számít a mobilitás akkor egyértelműen jobban jársz egy pcvel. Arról nem beszélve, hogy a Macbook nem játékra van fejlesztve, tehát meg sem felel minden követelményednek.

DE ha 250 a max amit költenél és ha ebbe perifériák monitor minden bele kell hogy férjen, akkor inkább használt laptopok közt nézelődnék, esetleg újat, de gtx 1650-nél jobb vgaval nem fogsz találni. Egyébként 12" szerintem kicsi az kb arra jó hogy napi szinten hurcolja az ember és jegyzeteljen, híreket olvasson stb...

Szóval én átgondolnám mire is akarok gépet venni, mekkora összegem van rá és úgy nézném meg a lehetőségeket.

2021. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NE vegyél 12"-es Macbook-ot! Csak szívni fogsz vele. A billentyűzet hajlamos a hibásodásra (butterfly) és csak egy(!) usb-c aljzat van rajta! Tehát ha töltesz, már semmit sem tudsz rádugni. Tegyél még hozzá egy kis pénzt és inkább egy 13"-as használt pro-t vegyél. Hidd el, azt nem fogod megbánni!
2021. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!