Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tapasztalatok? Mi true wireles...

Tapasztalatok? Mi true wireless earphones 2 s fülhallgató

Figyelt kérdés

[link]


erről a fülhallagatóról lenne szó. sokat gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e. a tesztek szerint nagyon jó, de a yt kommentek között párszor láttam ,hogy hamar tönkrement, elszállt az egyik oldal.



#fülhallgató #tapasztalat #Xiaomi #Mi true wireless earphones 2 s
2021. jan. 13. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sorozatgyártott modell, mint mai műszaki cikkek 99,99%-a, így nyilván benne van az esély, hogy gyári hibás, és akár pár napon/héten belül kijön valami hiba benne, de pont erre van a garancia.

Én ajándékba vettem karácsonyra a Honor új fülesét, ár-érték arányban brutál jó, de kevés teszt, vélemény volt róla, de ami volt, az mind jókat írt. Sajnos 2 nap után a jobb oldali nem adott életjelet, de TMX garanciális szerviz alatt max 2 hét alatt szakvéleménnyel adott csereutalványt, azóta a másodikkal nincs gond.


Egyébként nincs gond vele, nagyon jó füles, tud minden felső-kategóriás fícsőrt, nagyon jó áron.

Náluk csak 21k, és mindenképp megbízhatóbb múltal rendelkező webshop:

[link]

2021. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ment a zöld kéz
2021. jan. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!