Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

L.a.c. kérdése:

Van valakinek tapasztalata a WS Teleshopban vásárolható Volume Max 1+1 hangerősítő készülékről?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs, és így talán nem a legrelevánsabb a véleményem, de én róluk még nem sok jót hallottam.

Ha hallásproblémáid vannak, akkor inkább egy gyógyászati segédeszköz szaküzletben nézelődj, lehet, hogy valamivel drágább, de ők nem gagyit árulnak.

2015. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szükségből/kíváncsiságból vettem egy párt, addig használom, amíg rendes megoldás nem születik.

A tapasztalataim:

- a felhelyezése egy kicsit suta, de tükör előtt megoldható;

- a működése katasztrofális. A mikrofon, az erősítő és a hangszóró minősége olyan gyatra, hogy egy sivító, zúgó hang jelenik meg a füledben, ami csak egy árnyalattal javítja a megértést, vagy még annyira sem;

- az akkumulátor nem hozzáférhető, cserélhető, ennélfogva a készülék addig tart majd, ameddig az akksi. A helyes kezelés az lenne (kicsit leegyszerűsítve a dolgot), hogy lemerítjük az akkut az eszköz elhalkulásáig, aztán teljesen feltöltjük, és újra használjuk. Igen ám, de ha túlmeríted, vége az akkunak, ha azelőtt kezded feltölteni, mielőtt lemerülne, az élettartamát rövidíted (Ni-MH, 40 mAh).

Végül is arra jó, hogy a nagyothalló személy fülébe dugva megszünteti az ordibálást! (A személy a saját hangját olyan erősen hallja, hogy önkéntelenül visszafogja a hangját.)

A WS Teleshop hű maradt magához. A Volume Max-ot nem venném meg még egyszer.

2015. márc. 9. 09:32
 3/3 anonim válasza:
Teljesen használhatatlan! Mi annak idején mikor megvettük, nagyon gyorsan vissza is vittük.
2018. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!