Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi kell egy otthoni DJ szetthez?

Mi kell egy otthoni DJ szetthez?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat foglalkoztam a Virtual DJ 2021 szoftverrel, mióta bejött az új stems feature (vokál-, instrumentál-, ritmusszabályzó tekerők bevezetése).

Mivel notebookon nem az igazi, ezért be fogok szerezni egy keverőpultot, valszeg valamilyen Pioneer DDJ lesz.

Van itthon egy alap 2.1-es hangfal, gyakorlásra nekem elég lesz.

Egy fülest mindenképp szeretnék még beszerezni.

Az lenne a fő kérdésem, hogy ezeken kívül mi kellhet még?



2021. jan. 19. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Ma minden tíz éves dj akar lenni (ha nem rapper). Szerintem már ne akarj dj-skedni, lejárt és cringe.
2021. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit csináljon ?

Menjen inni,rongálni,balhézni ?

Addig jó míg ezek érdeklik,nem pedig a rendőrségi ügyek....

Mi annó nem tudtunk ilyesmiket csinálni.

Csavarogtunk,gyújtogattunk,ablakot törtünk,stb...

Az jobb lenne ?

2021. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azthiszem ezentúl elengedhetetlen lesz életkort csatolni a kérdésekhez. 22 éves vagyok. 😄 10 éves koromban is érdekelt már a dolog, de akkor más jött a képbe, azóta leérettségiztem és egyetemre járok, nem szeretnék DJ lenni (egyelőre), csak a magam és eetleg az ismerősök szórakoztatása céljából, mint hobbi érdekel a dolog.

A kérdés továbbra is fennáll!

2021. jan. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!