Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van ez a telefon töltőim...

Miért van ez a telefon töltőimmel?

Figyelt kérdés
Elkezdtem használni azt a töltőt, amit a csomagban adtak. Használás után néhány hónappal azt vettem észre, hogyha azzal töltöm a telefonomat, akkor szokásosan azt írja ki először, hogy teljes feltöltésig kb 2 óra. De néhány másodperc után a 2 átvált 4re, 6ra, vagy akár 12ig is. Azt vettem észre, hogy a telefon melegségétől függ. Ha a telefon meleg volt, 12ig is felment, de ha nem, akkor 4ig. Pedig azelőtt a telefon melegsége nem befolyásolta a töltés sebességét. Aztán vettem egy telefontöltőt, ami teljesen jó volt. Azzal nem volt ilyen eset. De aztán kellett a testvéremnek, és odaadtam neki. De volt egy másik töltőm, amit most használok. Azt már néhány napja használom, és eddig azzal se volt semmi gond. De ma észrevettem, hogy az a töltő amit ma használtam, ugyan az a baja lett, mint a legelső töltőmmel. Mi lehet a baj? (Samsumg Galaxy Note 9)

2021. jan. 19. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nincs rendes érintkezés a csatlakozónál, vagy az akksi még a gariban képes volt megadni magát, vagy egyébb belső probléma van a töltőelektronikával..... vagy a harmadik töltőd is rossz lett, és nem ad le megfelelő áramerősséget (a második, újonnan vett töltőddel állítólag nem volt ilyen gondod).


Első körben nézd meg, hogy nincs-e eltömődve a csatlakozó. Ha értesz hozzá, tisztítsd ki belőle a szöszöket (vékony fopiszkáló pl jó a célra, csak ne feszítsd nagyon), vagy egy telefonos 5 perc alatt megcsinálja ( telefonostől függően 1500-3000 ft). Ha ezután is melegedik és ilyen irreális hosszű időket ír ki (gondolom, töltés közben nem 3d játékokkal lövöldözöl folyamatosan), akkor érdemes lenne gariztatni a telefont.

2021. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!