Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pioneer keverőpult használtan?

Pioneer keverőpult használtan?

Figyelt kérdés
DDJ-400 -at szeretnék vásárolni. Használtan vagy újonnan vennétek? Mennyire használódnak el ezek?

2021. jan. 21. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira. Főleg, hogy nem olcsó egy ilyen és nem is átlagos. Aki ilyet vesz nem teszi tönkre valószínűleg. Használtan is jó vétel lehet. Csak ne valami elmebeteg metál bandától vedd, mert lehet pár gitárt széttörtek a kapcsolókon.
2021. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát azért egy DDJ-400(100.000 körül) nem olyan anyagből van, mint egy bármilyen más kontroller, 300.000 körül. A DDJ-400 azokhoz képest játékszer, az anyagát és a funkcióit tekintve, de közel sem rossz, nem arról van szó. A lényeg, hogy igen, ezek az olcsóbbak(sajnos 100.000 körül olcsó) elhasználódnak, mivel olcsó anyagból vannak.
2021. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azóta már vettem egyet újonnan. Találtam egy jó akciót, aztán lecsaptam rá 85000ért külföldről.


Tetszik, sajnos nem túl nagy az effekt poolja, de kezdésnek tökéletesen jól el lehet vele szórakozni.

2021. ápr. 26. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, valamit valamiért. De gondolom tudod, hogyha megnyomod a shift-et, és azt hiszem a BEAT JUMP-ot, akkor ott előjön több effekt, tehát nem leszel limitálva 1 effektre 1 sávon.
2021. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére nagyon utánanéztem a DDJ pultoknak, mielőtt megvettem. Így 2 hónap alatt még mindig a zenéim Hotcue pontjait állítgatom be, meg a rosszabb minőségűeket cserélem le, egyszer csak a végére érek. Köszi a választ! :)
2021. ápr. 26. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, én azt tanácsolom, hogy ne használj CUE pontokat és csak érezd a zenét. Ha fellépsz, akkor persze, kell a CUE pont, de ha csak gyakorolsz, szerintem jobb CUE nélkül, mert úgy megtanulod érezni a zenét, és jobban odafigyelsz arra, hogy hogyan épül fel a zene. Persze néha CUE nélkül történhetnek váratlan dolgok, de odáig kell eljutni, hogyha valami váratlan történik, akkor tudjad csettintésre orvosolni.
2021. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen stílust játszol, ha szabad kérdezni?
2021. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy ezek kontrollerek, nem pultok :D

Ez egy pult(Mixer + CDJ): [link]

2021. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Általában 2 cue pont a lényeg, egyiket 64 beattel a drop elé, a másikat meg közvetlen, vagy 2-4 beattel a drop elé rakom.

Főleg discoba való tánczenékkel próbálkoztam eddig, legyen az retro, vagy újabb electro, house, akármi. Persze tele vagyok rock zenével is, de nyilván abba nemigen lehet egy kontrollerrel érdemben belenyúlni. Szerencsére kis koromtól kezdve megjártam több zenei stílust, ezért elég sokrétű a zenehallgatási repertoárom.

2021. ápr. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!