Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen keverőpultot ajánlotok...

Milyen keverőpultot ajánlotok 20-25 ezerig használtan?

Figyelt kérdés
Találtam, és nézegettem keverőpultokat 20-25 ezerig használtan, és olvastam egyéb dolgokat róluk, de szükségem lenne az ajánlásokra, illetve a tapasztalatokra. Nem szeretném, hogy kidobott pénz legyen az ablakon. Tisztában vagyok vele, hogy club szintre nem, de házibulikra és egyebekre elegendő az ilyen, és szeretném, ha az ár-ÉRTÉK arány a maximumon lenne. Köszönöm előre!

2018. máj. 14. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik, legalább kétcsatornás Numark vagy Behringer megteszi, de ha jobbat akarsz, akkor Pioneer DJM-500, vagy DJM-600. Én a Behringer-en szerettem dolgozni. Akkoriban két Pioneer CDJ-100 lejátszóról nyomtam. De ha laptopról akarod tolni, akkor van a Numark Total Controll nevű usb keverő, illetve vezérli a legtöbb Dj programot is. Így is zenéltem vele, egy kisebb klubban.

Ha komooyabban űzöd, akkor nyilván Pioneer, valamelyik zászlóshajója, DJM-1000, az már elég komoly technika, de nyilván van már jobb is, pár éve lemaradtam ezekkel a cuccokkal már.

2018. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon belépő szintű kategória, szóval 1-2 év múlva mindenképp le kell majd cserélned, és nincsenek olyan nagy különbségek ebben a kategóriában. Azt nézd, hogy legyen jó állapotban. Viszont még annyit megjegyeznék, hogy ha mixelésre kell, akkor egy midi vezérlővel többre mész, önmagában egy keverő nem sok mindenre jó.
2018. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!