Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Vaporesso target...

Vettem egy Vaporesso target pm80 e cigarettát. Nagyon gyorsan merül ez azért lehet mert új vagy valami gyári hibás?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán vettem eleinte teljesen jó volt, le merült fel töltöttem, és utána jött a baj. 3 sluk után 10 % ot merült, kikapcsoltam, majs újra be akkor már nem merült viszont nagyon melegedik. Nem is nagy W on használom, csak 20. Lehet hogy gyári hibás és azért merül így vagy még új azért csinálja ezt?

2021. jan. 29. 23:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Az akku lehet rossz de valószínűbbnek tartom:

esetleg liquides lett az érintkező.

Vagy a porlasztó környékén nem stimmel valami.

Egy porlasztó cserét megpróbálnék.

2021. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki hogy folyik belőle a liquid, ki vettem a tankot és a tank is külseje is tiszta liquid és volt. Tankot is cserélem és próbáljam meg egy teljesen új porlasztóval?
2021. jan. 30. 09:52
 3/25 anonim ***** válasza:

Igen, remélem csak a porlasztó ment tönkre és

máshol nem szivárog.

2021. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha kifolyt a liquid, mielőtt újra rátennéd a tankot a modra, tisztítsd meg mindkettő 510-es csatiját!
2021. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha nem tévedek ez egy mágneses pod csatlakozó, nem

510-es de azért természetesen liquid mentesnek kell

lennie kívülről és a "fészkének" is.

2021. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#5

Köszi a javítást (nem néztem, milyen készülékről van szó), csak az alapokhoz "nyúltam". :)

2021. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Másik tankot raktam össze másik porlasztóval, és ugyan úgy szivárog belőle a liquid. Akkor a tankokkal lenne a baj?
2021. jan. 30. 17:57
 8/25 A kérdező kommentje:
A porlasztó mellet van kifolyva a liquid, pedig jól van össze rakva minden
2021. jan. 30. 17:58
 9/25 A kérdező kommentje:
Az létezik hogy a porlasztókon nem jó a szigetelés és ki folyik ott?
2021. jan. 30. 17:59
 10/25 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, nem vagy egyedül a problémáddal a világban (és már yt-on is érdeklődtél :), én is ott találtam videót, ami esetleg segíthet neked:

https://www.youtube.com/watch?v=Q5st5zqgoEQ

https://www.youtube.com/watch?v=dqrAmjemAfU

Illetve átböngészheted a témához kapcsolódó fórumokat:

[link]

Végső esetben vidd vissza oda, ahol vetted, mutasd meg, mi a gond - vagy tudnak segíteni, vagy cseréljék ki.

2021. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!