Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy Vaporesso target...

Vettem egy Vaporesso target pm80 e cigarettát. Nagyon gyorsan merül ez azért lehet mert új vagy valami gyári hibás?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán vettem eleinte teljesen jó volt, le merült fel töltöttem, és utána jött a baj. 3 sluk után 10 % ot merült, kikapcsoltam, majs újra be akkor már nem merült viszont nagyon melegedik. Nem is nagy W on használom, csak 20. Lehet hogy gyári hibás és azért merül így vagy még új azért csinálja ezt?

2021. jan. 29. 23:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=LjhfKnbokZM


Azt még elfelejtettem kérdezni: hány % VG-s

a liquided ?

Biztos, hogy jól van benne a porlasztó?

A vidiben megjelenik a manusnál a felirat:

később vette észre - rosszul volt.

2021. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Igen biztos hogy jól van benne, azok a kis lyukak vagy nem is tudom mik😅 pont fent, és lent vannak és a levegő nyilasok is pont jó helyen vannak.


50 50% os

2021. jan. 30. 22:05
 23/25 anonim ***** válasza:

A min 60 jobb lenne de biztos, hogy nem azért

folyik, mert túl híg.

Mivel nem ismerlek, lehet hülyeségnek tűnik de

hidd el nem véletlen kérdezem:

Jól a helyére nyomtad ?

(mert az irány szerinted rendben van)

2021. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Igen, be nyomtam teljesen amíg csak lehet, én is gondoltam rá hogy nem e rosszul raktam bele, nem elégé, de minden úgy van elméletileg ahogy kell, és mégis folyik...
2021. jan. 30. 22:34
 25/25 Matyeosz válasza:

Sziasztok!

Hasonló problémába futottam én is, szintén egy ilyen eszközzel.

Annyi a különbség, hogy nekem nem szivárog a tank, viszont eszméletlen gyorsan merül.

Tudtok valamit ajánlani erre?

Köszönöm a válaszokat.

2022. dec. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!