Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy jó vezetéknélk...

Ajánlanátok egy jó vezetéknélküli headsetet munkához (home office)?

Figyelt kérdés

A munkám része, hogy hívásokat is fogadok amelyeket sokszor még magyarul is elég nehéz megérteni, mert annyira rossz minőségűek ezek a VoIP hívások, hogy borzalom.


Jelenleg csak a mobiltelefont használom és tartom a fülemhez, de jó lenne valami headset mert ha gépelnem is kell akkor elég nehéz kivitelezni a dolgot.


Nem szeretnék túl drágát mert nekem kell kifizetnem (mobilt, laptopot adtak, de headset csak annak jár aki mindig hívásokkal dolgozik...), de valami olyan kellene ami jó minőségű, zajszűrővel és erősíteni is lehet a hangerőt hogy értsem amit mondanak :D


Elnézést ha nem pont ez a kategória, de gondolom most elég sokan vannak ebben a helyzetben.


2021. jan. 30. 17:22
 1/5 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy azzal, hogy zajszűrős, vezetéknélküli és még relatív jó minőségű mikrofonja is legyen, olcsón nem találsz.


Esetleg ez?

[link]

2021. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Atkeretem a szamitastechnika valo kategoriaba. Tobbre jutsz ott szerintem.
2021. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

Ne használj vezetéknélküli fülhallgatós bármit, ha nem akarsz argyákot kapni

de ez csak az én véleményem.

2021. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
3as. Ezzel vitába szállnék de nincs erőm. Járj utána..
2021. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%
Csak lehet a hátránya a vezetéknélkülinek hogy hamarabb tönkre megy. A tapasztalataim szerint.
2021. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!