Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Riasztó berendezést szeretnék...

Riasztó berendezést szeretnék telepíteni, tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

smst küldjön, tehát gms

2-3 mozgás érzékelő/nyitó érzékelő, kb 50 méteres sugárban. mozgás érzékelő pl egy őzre/birkára beriaszt.



2021. jan. 31. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
50m szerintem túl sok.
2021. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50m-es a fentieknek eleget tevő mozgásérzékelő létezik, beszerezhető csak nem az olcsóságáról híres. (Nagy hatótávolság, kültéri kivitel, őzre/birkára érzékeny), néhány 100 eFt körül kezdődik ezeknek az ára (ami tényleg tudja ami rá van írva és nem az occó kínai, ami kb. olyan mint az occó kínai hősugárzó /feleségem vette nem rég/ rá van írva áramfelvétel 2A leadott hőteljesítmény 2500W, az 50m hatótávot bármire rá lehet írni, de kérdés, mennire lesz megbízható 50m távolságból). És ezek általában már nem passzív eszközök, hanem általában valamilyen radar/lidar elven működnek.
2021. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bocsi, én gondoltam rosszul és fogalmaztam meg hülyén.

a mozgás érzékelő annak nem kell 50m

a telepített eszközök közti távolság lenne 50m - tehát van egy ház, annak az ajtajához, van egy melléképület 20m-re és van egy garázs is 20m-re vidéki házról van szó, környéken volt már több betörés is.

Ezért kellene egy olyan, ami a mozgásokra riaszt, illetve, ha az ajtót kinyitják akkor küld egy SMS-t.

2021. febr. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!