Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » QuantumCloud!Nekem van egy...

QuantumCloud!Nekem van egy ROG-STRIX-RX5500XT-O8G videókártyám ami tudtommal megfelel ennek a programnek a futtatásához,és Windows 10 64bit-et használok.De mikor letöltöttem(már többszöris újrapróbáltam)valamiért nem kompatibilis a rendszerrel.Miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Bitcoint nem lehet videokartyaval banyaszni -.-
2021. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgyértem a setup ban van ilyen kártya, nem egy csak szimplán külön van.
2021. febr. 5. 18:57
 3/5 gali2 válasza:
47%

Amúgy én néha azon gondolkozok más világban élek mint itt sokan...

Már csak azért is mert itt annyian lehúzzák a Bitcoint mint a szar.

Nem lehet bányászni, nem éri meg, meg ilyenek.

Eközben jómagam, Nicehash-en másfél hónapja vok fent, egy rtx 2070 s el.

Napi 24 órás fogyasztásban 100-105 W-on a kártya 41-42!! fokon tartva, napi 4-5 USD-vagy kicsit többet hozz átlagosan ez most magyarul 1500-1550 Ft per nap.

Nos ez kicsit több mint 46000 ra jön ki 31 napra, ebből levesszük azt a minusz áramot (3500-4000 amivel több a villany). Nicehash-ről elküldöm az összeget Cionbase-re onnét vagy Paypal, vagy átváltva BTC-ről-EUR-ra, majd bank kártyára.

Szóval feltenném a kérdést, vagy én se tudom már mit, :D beérkezve bankra még mindig van 40000 ezer fölös pénzem, szóval akkor tényleg nem éri meg? :D

Ja és aki megcáfolnál az áramot, na most 0.1 kwh az 100w a gép maga eszik tegyük fel 150w-ot mindennel együtt bányászat közben, de most beszéljünk csak a kártyáról, ami eszik a nap 24 órájában 100w-ot. Ez ügye 0.1 kwh-ra jön ki mint már írtam. Na de 24x0.1 kwh az 2.4 kwh- tehát ennyi a fogyasztása 24 órára. Tovább megyünk, most akkor 31x2.4 kwh az 74,4 kwh.

Szóval ennyi a fogyasztása 31 napon keresztül 24 órában 100 w-on, minimális eltérések lehetnek természetesen.

Nálunk az E-onnál ez kijön nagyjából 3000 ezer alatt, mondjuk kerekítve egy 80 kwh-ra a lehetséges kilengések miatt, 3000-3100-ra jön ki végső soron. Persze ezen kívül fogyaszt még a gép, de most ez volt a fő szempont. Na és a legmulatságosabb az egészben hogy ETH-t bányászok és Bitcoinban fizetnek, nos így a végére talán érthető volt a dolog, és talán belátod, jó helyen jó időben keresve, nem is akkor hülyeség ezzel foglalkozni.

2021. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! valóban jó lenne ezzel foglalkoznom, csak ezzel a QuantumCloud-dal kell valamit kezdenem, mert nem ismeri fel a gép.
2021. febr. 9. 23:09
 5/5 anonim válasza:
Sajnos tele van a fórum olyan emberekkel akik a saját nyomorúságukat úgy próbálják enyhíteni, hogy igyekeznek magukkal lerántani a másikat, de az ilyeneknél okosabbnak kell lenni..
2021. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!