Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Videókártyámnak a driverét...

A Videókártyámnak a driverét nem tudtam feltelepiteni mert azt irta ki hogy Nem kompatibilis a windows ezen verziójával. Megbróbáltam Az Nvidia oldalárol a Drivert letölteni de ugyanaz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az segítene ha raknék egy windows 7-et?

2020. márc. 24. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen van rajta most??
2020. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Windows 10 Pro 64Bit
2020. márc. 24. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak valami frissítést hiányol! Nod32-vel voltam pont ugyanígy, hogy a windows újratelepítése után ezt írta ki, de ott nekem a részleteknél írta is, hogy melyik két frissítést hiányolja.
2020. márc. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudtommal a legfrisseb verziót használom.
2020. márc. 25. 10:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos megprobáltam frissiteni a windows-t és ezt irta ki:

Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak ((0x80240fff)) hasznát veheti.

2020. márc. 25. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem nem is akart a sima frissítéssel megoldódni a probléma. A NOD, írta, hogy melyikeket hiányol, és azokra külön rá kellett keresnem, és letöltenem, csak utána lett jó. Viszont ugye kellene tudni, hogy mit is hiányol.
2020. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még az eszköz kezelőben sem irja ki csak az Általános Microsoft-Videókártyát.
2020. márc. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!