Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez az USB Y kábel alkalmas...

Ez az USB Y kábel alkalmas arra, hogy egy powerbank két USB kimenetének áramerősségét egy USB dugaljba összesítse?

Figyelt kérdés

A kábel:

[link]


Powerbank:


[link]


A leírás szerint a kettő összesen ha nem is kétszereződik meg de kb. 3,6A-t tud egyszerre. Az már elég lehet


2021. febr. 3. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:

És persze a feszültségnek 5V-nak kell maradni!

Az nagyon fontos

2021. febr. 3. 23:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában az olcsóbb powerbankok kimenetei párhuzamosan vannak kötve, és az összesített maximális terhelőáramot adják meg. Felesleges összekötni kívül is azt, ami belül is össze van kötve.
2021. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdés,hogy a két kimeneten lévő konverter elektronika mennyire "okos" ,csak mert lehet,hogy le fog tiltani ha összedugod a kettőt.

Az is lehet,hogy csak egy elektronika van a két kimenetre.

Azt tudom,hogy pl a hamis powerbank képes " önmagát tölteni ",ha a kimenetét bedugod a bemenetébe......

Viszont az eredeti felismeri,hogy turpisság van a dologban,és lekapcsolja a kimenetet,ha ilyet észlel..

2021. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Jobb fajta power bank ez

egy kimeneten 12W-ot tud leadni

a kettőn együtt 18W-ot


Tehát nem hiszem hogy letiltana, mert van értelme az összekötésnek.

Ha elvi esélye van és ártani nem tud akkor meg kéne próbálni mert nincs kedvem 20ezerért venni egy erősebbet.

2021. febr. 4. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

A youtubon kelle keresni ilyen videokat,hátha van.

Vagy ki kell próbálni, fogat összeszorítva,vagy működni fog vagy nem...

Powerbank usb output paralell re kerestem rá,de én nem találtam,,viszont mindenféle hekkelés átalakítás van fent..

2021. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!