Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Watch SE vagy Apple...

Apple Watch SE vagy Apple Watch SE Nike Edition?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom nincs különbség csak a gyári szíj, illetve néhány exkluzív számlap a Nike-nál, minden más tekintetben megegyeznek. Emiatt a Nike-t választanám, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

2021. febr. 5. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Apple Watch SE
Apple Watch SE Nike Edition
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Nike verzió annyival tud többet, hogy kapsz hozzá nike szíjat és néhány nike számlapot. Minden másban megegyezik a sima se-vel


Én annó a 3-asból csak azért bettem a nike+ szériát, mert tetszett a nike-s számlap.

2021. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportoláshoz jól néz ki a Nike szíj, de én mondjuk egy megbeszélésre vagy egy konferenciára nem ülnék be fehér sportszíjjal. De vehetsz hozzá valami alkalmai szíjat, csak nem lesz olcsó. Szerintem ha nem akarod cserélgeni a szíjanak, akkor a sima egyszínű szilikon pánttal jársz a legjobban.
2021. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!