Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Androidos laptopot rendelni vagy venni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 10:32
 1/8 szántóvető ***** válasza:
42%
ezt nem értem.felraktam a phoenix os-t az öreg laptopomra a win7 mellé,indításkor kiválasztom hogy melyik bootoljon és kész.max veszel egy érintőkijelzős notit ha taperolni szeretnél..vagy mi is lenne a célod?írd le részletesen.
2021. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Chromebook, Google a jó barátod.
2021. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

A kugli igazából sosem volt a barátunk, csak kihasznál és belőlunk él, de a kereső még használható:

https://www.youtube.com/watch?v=vGqf6qkhvVg

[link]

Bocs, hogy nem vagyok hajlandó oldalakat gépelni.

2021. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima laptop is megteszi. Letöltöd a legújabb androidot(vagy amelyiket szeretnéd) iso formátumban, x86-os arch legyen. Ezt kiírod pld rufussal egy pendrive-ra, és bootolsz róla, és vagy live módban használod(kicsit lassú), vagy feltelepíted a merevlemezre/SSD-re.

Letölteni az [link] -ról kell.

2021. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy olyan laptop amin android az alap operációs rendszer. Tehát Windows nélkül.
2021. febr. 9. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam, Cromebook.

"A Chromebook a Chrome OS operációs rendszeren fut - a Google operációs rendszerén, amelyet a mai életmódunkra fejlesztettek ki.

Beépített vírusvédelemmel, automatikus frissítésekkel * érkezik, másodpercek alatt elindul, és idővel továbbra is gyors marad.

Minden ismert Google-alkalmazás, amelyet ismer és szeret, minden Chromebook alapfelszereltségébe tartozik, ami azt jelenti, hogy szerkesztheti, letöltheti és konvertálhatja a Microsoft Office fájlokat a Google Dokumentumok, Táblázatok és Diák alkalmazásban.


Hozzáférés több mint 2 millió Android-alkalmazáshoz a Google Playről, hogy többet tudjon meg és még többet tehessen."

2021. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
csomó laptopot freeDOS-ként árulnak, azon lehet.
2021. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!