Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hátrányai vannak egy...

Milyen hátrányai vannak egy androidos telefonnak kínai ROMmal Magyarországon?

Figyelt kérdés

(Egész pontosan erről a telefonról van szó: Xiaomi redmi 4 prime/pro)


Ezekről tudok:

Csak angol és kínai nyelv.

Nincs Google play.

Előretelepített kínai alkalmazások.



Van bármi hátránya ezeken kívül magyarországi használatnál?


Tudom hogy sok helyen Webshop-os ROMot lehet kapni magyar nyelvvel, viszont az pl. nem kap frissítéseket.



2016. nov. 24. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
És a B20 hiánya csak annyit jelent, hogy vidéken lassúbb lesz a mobilnet?
2016. nov. 24. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Xiaomi Redmi 3S Primenak van EU változata, ami tudja a B20at és rajta van a Play is, magyar nyelven is elérhető a menü.

Vannak olyan helyek, ahol a B20as 4G hálózat van kiépítve, de a 3gvel már nem foglalkoztak, az nincs kiépítve, az ilyen helyeken egy olyan mobil, ami nem tudja a B20at, csak 2Gvel menne, sokkal lassabb volna a mobilnet

2016. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyen sz.rt venni amin még magyar nyelv sincs. Én biztos nem venném meg.

Tessék, ezekbe van.

[link]

2016. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bár a fő kérdésemre (még?) nem kaptam választ.

Ahonnan rendelni szeretném van magyar nyelv, de mivel a telefon még csak Kínában jelent meg a rajta lévő rom nem hivatalos és nem kap frissítéseket. Az angol nyelv nem zavar, Google play-t lehet telepíteni. Ha jól tudom egy részét lehet törölni a kínai appoknak, de majd úgyis rootolni fogom és kitörlöm őket.

Ezért számomra semmi hátránya nem maradt a kínai romnak, ezért lehet hogy úgy fogom kérni.

Azért tettem fel a kérdést hogy van-e valami amiről nem tudok és problémát jelenthet. Pl.: Nem fogad el magyar Sim kártyát.

2016. dec. 4. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Felteszel egy global romot és kész. De általában azzal küldik, hogyha mégsem az angol akkor is alap.
2016. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, majd tervezek valamit feltenni rá.
2016. dec. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!