Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ad ki egy másik webhelye...

Miért ad ki egy másik webhelyet a telefonom, ha wifin vagyok? Van lehetőség weboldal letiltására?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A best Lashes Pro oldalra akarok rámenni, és folyamatosan egy liw.digital honlap készítő oldalt ad ki, ha wifire vagyok rácsatlakozva, de csak ennél az egy oldalnál. Ha mobilinterneten keresztül írom be akkor behozza a Best Lashes oldalát. Miért történik ez? Nem lehetne ezt a liw.digital oldalt letiltani? Iphone 11 készülékem van, fogalmam sincs, hogy hogy kell egy weboldalt letiltani. Valaki tudna ebben segíteni?
2021. febr. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most egyik egy webfejlesztés a másik egy kozmetikai oldal. A wifinek és a mobilnetnek semmi köze ehhez. Alapméretezett oldalként nincs véletlen beállítva?
2021. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vírus volt a telefonomon, legalábbis ezt írta ki. Elkezdett különféle oldalakat a naptáramba berakni, köztünk 18+, gyerekfilmeket, üzeneteket kaptam. Arra gondoltam, hogy tegnap az online filmek-en néztem meg egy filmet, és ugye előtte kb 100 reklámot behoz- és igen köztük felnőtt tartalmú reklámokat is, és lehet, hogy ott “kaphatott” valamit? Aztán alaphelyzetbe állítottam a telefonomat és minden rendben van vele, lekopogom. Azóta a Best lashes oldalát is behozza. Nos még azon aggódok, hogy ugye nekem internetbankom van, és elég sűrűn használom. Remélem az adatokat nem tudják kilopni. Bár sajnos nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de szerencsére alaphelyzetbe állítottam és azóta semmi panasz nincs rá.
2021. febr. 13. 17:29
 3/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"lehet, hogy ott “kaphatott” valamit?"


Abszolút elképzelhető.

2021. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy én csak egyszerűen egy filmet szerettem volna megnézni, és lehetetlenség úgy filmet nézni, hogy ne adjon be reklámokat, de kb 10-15 reklám bejön mire elindul, sőt nem, hogy filmet, de semmit nem tudok megnézni/ elindítani, még játszani sem, hogy ezek a rohadt reklámok ne jöjjenek be. Most pedig minden fotóm és mindenem eltűnt. Hihetetlen komolyan. 😞 Egyébként lehet hülye kérdés, de ettől elromolhat a telefonom?
2021. febr. 14. 01:17
 5/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Látod, hogy elromolhat :D

A fotókat pedig célszerű Google Drivera menteni időnként.

2021. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!