Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható cég az internetes...

Megbízható cég az internetes Wish, amely cégtől való internetes vásárlás során meg kellene adnom a bankkártyám számát, amitől vonakodom mert semmi közük hozzá és még nem is vásároltam így, előre fizetve, vagy ez egy bevált vásárlási mód?

Figyelt kérdés

Palántanevelésre alkalmas, viszonylag nagy teljesítményű cob led chippet árulnak kedvező áron, de a megrendelés során kérik a bankkártyám számát.

Az sem tetszik nekem, hogy előre kell fizetni, mert szerintem megvan rá az esély, hogy aztán leshetem a holmit, mert sohanapján küldik el, de ezt esetleg megkockáztatnám, mert nem nagy összegről van szó, 2 db 30 W-os chip szállítással 1740 Ft, de nem tudom, szabad e megadni a kártyaszámot egyáltalán, illetve volt e valakinek a wish-el rossz tapasztalata?

Még nem vásároltam így, csak utánvéttel. Mi a szokás, szabad megadni a kártyaszámot?



2021. febr. 19. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Wish-t kerüld el messzire.


Tele van ócska silány sz@rokkal, amik meg sem közelítik az eredetit.

Ráadásul még veszélyes is lehet, ha onnan veszel valamilyen elektronikus cuccot.


Meg sokszor nem is kapod meg a csomagot.


Én kétszer rendeltem, egyik sem ért ide.

2021. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A banggood az jobb?

Mert ott is van hasonló, de már a duplájába kerül, vagy egy kicsit még többe is.

2021. febr. 20. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!